top of page
Pokaz mydance.jpg

-S T U D I O   M Y D A N C E-

POKAZ MYDANCE
9.06.2024r.
MCER MARKI

Pokaz taneczny to widowisko, podczas którego wszystkie grupy Studia Mydance prezentują taniec w sposób artystyczny i widowiskowy. Odbywa się on na scenie w MCER MARKI na zakończenie każdego semestru. Podczas pokazu tanecznego tancerze korzystają z różnych stylów tańca, muzyki, kostiumów i rekwizytów, aby stworzyć interesujący i dynamiczny spektakl. Pokaz jest częścią nauki w tańcu o czym napisaliśmy niżej.

2068_my dance_07.02.2023.jpg
2068_my dance_07.02.2023.jpg

Przygotowania

Przygotowanie do pokazu tanecznego wymaga wielu ćwiczeń i prób, aby zaprezentować taniec w najlepszy możliwy sposób. Tancerze muszą znać choreografię na pamięć, a także nadawać odpowiedni charakter tańcu. Ważne jest również, aby taniec był synchronizowany i zgrany, a każdy tancerz w grupie miał swoją rolę.

Podczas pokazu tanecznego tancerze wykorzystują swoje umiejętności, aby zaprezentować taniec w sposób spektakularny i intrygujący dla publiczności. Poprzez wykorzystanie różnych stylów tańca, muzyki i rekwizytów, tancerze tworzą wrażenie tajemniczości, siły i kreatywności.

IMG-6701.JPG

Cel pokazu

Pokaz taneczny ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka w wielu aspektach.

Pokaz taneczny pomaga dziecku w nauce pracy w grupie i komunikacji z innymi ludźmi. Przygotowanie do występu tanecznego wymaga pracy zespołowej.

Pokaz taneczny pomaga dziecku w budowaniu pewności siebie i samoakceptacji. Kiedy publiczność nagradza dziecko za jego wysiłki, ono uczy się doceniać swoje talenty i zdolności, co pozytywnie wpływa na poziom pewności siebie i samooceny dziecka.

Podsumowując, celem pokazu jest pozytywny rozwój dziecka w wielu aspektach, takich jak jego zdolności motoryczne, kreatywność, umiejętności społeczne, pewność siebie i samoakceptacja.

IMG-6701.JPG
2068_my dance_07.02.2023.jpg
2265_my dance_07.02.2023.jpg

Organizacja

Organizacja pokazu tanecznego wymaga wielu kwestii technicznych i logistycznych.

W pokaz angażuje się bardzo dużo ludzi zaczynając od szatni dla widzów i uczestników, kończąc oświetleniem scenicznym i profesjonalnym odtwarzaniem muzyki i wideo.

Wynajęcie sceny oraz osób które się zajmują całym widowiskiem. Na zakończeniu każdego pokazu też nie zabraknie drobnego upominku dla dzieci w postaci skarpetek, poduszek, torebek, worków lub bransoletek z Logo Mydance.

Na każdym pokazie jest profesjonalny fotograf którego zdjęcia pózniej są udostępniane na naszej stronie do pobrania.

Każdy się stara aby ten dzień był niezapomnianym.

Opłata za każdego uczestnika: 50 zł 

Bilet wstępu dla widowni :40 zł od osoby 

Bilety są dostępne w recepcji studia

Dzieci do 4 roku życia bezpłatnie

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • TikTok
bottom of page