top of page
6x6.jpg

CASTING DANCE IN MIND

Uczęszczasz na zajęcia w Studio Mydance? Jesteś zaangażowaną i ambitną osobą, która chce realizować się w tańcu na wyższym poziomie? Zapraszamy Cię na casting do projektu tanecznego „DANCE IN MIND”, który jest prowadzony przez Monikę Prusinowską.

„DANCE IN MIND” to projekt do rozwoju osobistego w sferze mentalno-tanecznej. Oprócz zajęć polegających na choreografii, technice tanecznej i improwizacji zajmujemy się wieloma stylami, etiudami tanecznymi, szkoleniem pod względem spostrzegania siebie w tańcu oraz zaawansowanym performance-m.

Co to oznacza?

Czerpiemy z takich stylów jak: hip hop, commercial dance, street dance, jazz, modern oraz contemporary. Korzystając z takiej różnorodności kształtujemy własny ,urozmaicony styl oraz charakter, który wpływa na naszą improwizację w tańcu oraz mentalność w codziennym życiu. Poza choreografią i schematami wyróżniamy się też kreatywnością i artystycznym podejściem do ruchu, tworząc etiudy i spektakle wypełnione emocjami.

 

Sesje projektowe odbywają się w każdą sobotę, godziny zostaną podane w najbliższym czasie, orientacyjnie między 11 a 15. Sesja trwa 2h lub 2,5h.

Koszt jednej sesji  wynosi 50zł, płatne przed każdymi zajęciami.

 

Casting odbędzie się w sobotę 01.10.2022 o godzinie 11:15 w Studio Mydance.

Casting zostanie przeprowadzony w formie zajęć w dwóch etapach :

  1. Nauka choreografii

  2. Część improwizacyjno-artystyczna

Zabierz ze sobą wygodne ubrania w stylu, który najbardziej Ci odpowiada oraz dużo wody i pozytywne nastawienie 😊

(Warunkiem dołączenia do projektu i wzięcia udziału w castingu jest posiadanie 14-u lat i uczęszczanie na zajęcia w Mydance)

Zapisy w recepcji Studia Mydance :)

Do zobaczenia!

 

  • YouTube Clean
  • Facebook Clean
  • White Instagram Icon
  • TIK Tok
bottom of page