top of page

CASTING DANCE IN MIND

Uczęszczasz na zajęcia w Studio Mydance? Jesteś zaangażowaną i ambitną osobą, która chce realizować się w tańcu na wyższym poziomie? Zapraszamy Cię na casting do projektu tanecznego „DANCE IN MIND”, który jest prowadzony przez Monikę Prusinowską oraz wybranych choreografów. „DANCE IN MIND” to projekt do rozwoju osobistego w sferze mentalno-tanecznej. Oprócz zajęć polegających na choreografii, technice tanecznej i improwizacji zajmujemy się wieloma stylami, etiudami tanecznymi, szkoleniem pod względem spostrzegania siebie w tańcu oraz zaawansowanym performance-m.

 

Co to oznacza?

Czerpiemy z takich stylów jak: hip hop, commercial dance, street dance, jazz, modern oraz contemporary. Korzystając z takiej różnorodności kształtujemy własny ,urozmaicony styl oraz charakter, który wpływa na naszą improwizację w tańcu oraz mentalność w codziennym życiu. Poza choreografią i schematami wyróżniamy się też kreatywnością i artystycznym podejściem do ruchu, tworząc etiudy i spektakle wypełnione emocjami.

 

Sesje projektowe odbywają się w każdą sobotę o 11.15. Sesja trwa 2h lub 2,5h. Koszt miesięczny wynosi 200 zł płatne z góry każdego miesiąca. Jeśli posiadasz full pass w Mydance wstęp na projekt masz w cenie karnetu full pass. 

 

Zabierz ze sobą wygodne ubrania w stylu, który najbardziej Ci odpowiada oraz dużo wody i pozytywne nastawienie

(Warunkiem dołączenia do projektu  jest posiadanie 13-u lat i uczęszczanie na zajęcia w Mydance)

Zapisy przez formularz poniżej.

Do zobaczenia!

Zapisz się

Dziękujemy !

Studio Mydance
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • TikTok
bottom of page