MYDANCE SPACE

Who We Are

PA.jpg

Paulina Savka

choreograf, pedagog tańca

dyplomowany pedagog tańca;  ukończyła studia na kierunku tancerz-choreograf z tytułem licencjata oraz kierunek pedagogika tańca z tytułem magistra na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieżą. Występowała na deskach Teatru na Woli im. Tadeusza Łomnickiego. Brała również udział w licznych pokazach i eventach. Kształciła się u uznanych pedagogów i choreografów, a ich metody dydaktyczne stara się stosować również w swojej pracy pedagogicznej.

„Chciałabym taniec – moją największą pasję - przekazywać innym. Praca pedagoga tańca daje mi ogromną satysfakcję i jest moim spełnieniem zawodowym. Nadal się szkolę i biorę udział w licznych warsztatach, aby móc w jak największym stopniu przekazać swoje umiejętności i wiedzę uczniom”.

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
180_portret_jurko_20.03.21.jpg

Yurii Savka

choreograf, pedagog tańca, sędzia

Certyfikowany międzynarodowy sędzia organizacji Hip-Hop International (USA)

Tancerz, choreograf z wieloletnim doświadczeniem tanecznym; studiował na kierunku pedagogika-tancerz-choreograf we Lwowie.

Zaczął tańczyć jako 6-letni chłopiec i przez szereg lat uczył się wielu stylów tańca od ludowego i klasyki do towarzyskiego i hip-hopu.  

Pracował w telewizji ukraińskiej  jako asystent głównego choreografa.

Uczestniczył również w ukraińskim You Can Dance.

Od 2013 roku Yurii mieszka w Polsce i uczy tańca dzieci oraz dorosłych.

Biegle rozmawia w 4 językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim.

Jego zajęcia cieszą się dużą popularnością, gdyż energia, pasja, radość tworzenia i pozytywne nastawienie, którym emanuje, udziela się wszystkim

Bez nazwy-1.jpg

Weronika "Fishu" Ślesicka

instruktor tańca

 wychowanka Szkoły Tańca MYDANCE w ktorej rozpoczeła swoją przygodę taneczną w 2015 roku.
Dzięki swojemu zaangażowaniu osiągnęła wiele sukcesów tanecznych w tak krótkim czasie.
Obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie   
Do dziś Fishka bierze udział w warsztatach tanecznych, obozach i turniejach gdzie zdobywa coraz większe doświadczenie w świecie tańca i tym doświadczeniem lubi się dzielić z innymi.  

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
IMG_14.jpg

Monika Prusinowska

instruktor tańca

Wychowanka szkoły tańca MYDANCE. Swoją przygodę z tańcem zaczęła od tańca klasycznego, po przez nowoczesny, aktualnie tańczy w formacji hip-hop, a także zajmuje się stylami modern/jazz/contemporary. Brała udział w krajowych, a także międzynarodowych turniejach takich jak: IDO oraz WORLD OF DANCE. Była również członkiem projektu BLCK CAT EXPERIENCE 2018/19. Pracuje z dziećmi od 3 lat po przez wolontariat, prowadzenie zajęć tanecznych jak i rozrywkowych. Kształci się w różnorodnych stylach od baletu aż po hip hop. Szkoli się na różnorodnych zajęciach, warsztatach i obozach tanecznych. Stawia na regularność pracy oraz wytrwałość.

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
Asia_Kania_zielonka_kobyłka_wołomin_ząbki_taniec_hip-hop.jpg

Joanna Kania

instruktor tańca

to czynnie rozwijająca się tancerka, instruktor i choreograf. Od lat wie, że najbardziej fascynuje ją scena i praca komercyjna. Ma za sobą występy na dużych scenach m.in. u boku Honoraty Skarbek (trasa koncertowa „My Name Is…Million Tour”) oraz Sylwii Lipki. Swój intensywny rozwój stawia na pierwszym miejscu. Ma za sobą udział w zamkniętych programach treningowych Mad Catz Mentorship Program oraz Blckcat Experience, w których szkoliła się pod okiem najlepszych nauczycieli i choreografów. Regularnie szlifuje swoje umiejętności w całej Polsce i za granicą. Ogromnie spełnia się w roli nauczyciela, szkoląc tancerzy różnych grup wiekowych. Dba o pozytywną atmosferę, którą łączy z konkretnym treningiem. Bardzo dużą wagę przywiązuje do indywidualnego traktowania każdej osoby. Asia wie jak przygotować swoich uczniów do wysiłku oraz jak przeprowadzić efektywny trening, a jej zasób wiedzy poświadczyć może uprawnieniami instruktora fitness. Jest również absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. Obecnie uczy w kilku szkołach tańca w Warszawie.

IMG_7103.jpg

Damian Zawadzki

instruktor tańca

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 15 lat w szkole tańca MYDANCE w Zielonce od jazzu. Po pół roku dołączył na zajęcia z choreografii. Odnalazł siebie dopiero jednak w tańcu współczesnym. W 2016 był członkiem formacji JazzOne. Od 2017 działa w projekcie BLCKCAT EXPERIENCE  Jest także uczestnikiem POSZUKIWAŃ. Należy do BAZY TANCERZY  Damiana można oglądać na deskach TEATRU SYRENA w Warszawie w musicalu KAPITAN ŻBIK I ŻÓŁTY SATURATOR, w reżyserii Wojciecha Kościelniaka i w choreografii Eweliny Adamskiej-Porczyk. W 2019 wraz z Alicją J. wywalczyli drugie wicemistrzostwo na World of Dance we Lwowie w kategorii Upper Division.  Jest reżyserem oraz choreografem spektaklu BUSINESS mającego swoją premierę 2ego czerwca 2021 w Teatrze Syrena. Pomimo swojego zamiłowania do tańca współczesnego nie zamyka się na inne style. W swojej tanecznej podróży ćwiczył epizodycznie także klasykę, akrobatykę, popping, aerial hoop. Uwielbia pracę na szerokim ruchu, który sprawia mu niebywałą przyjemność. Dużo działa na wizualizacji, a na swoich zajęciach często sięga do terminologii labanowej. Jest osobą niepotrafiącą wysiedzieć chwili w miejscu. Zawsze musi mieć "otwarty" jakiś projekt, na którym może skupić swoją uwagę. Jak mówi "Tworzę, więc jestem."  Inspiracja dotyka go zawsze w najmniej oczekiwanych momentach a jej źródłem mogą być ludzie, pogoda, sen...

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn