top of page

Studio Mydance

PA.jpg

Paulina Savka

choreograf, pedagog tańca

dyplomowany pedagog tańca;  ukończyła studia na kierunku tancerz-choreograf z tytułem licencjata oraz kierunek pedagogika tańca z tytułem magistra na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieżą. Występowała na deskach Teatru na Woli im. Tadeusza Łomnickiego. Brała również udział w licznych pokazach i eventach. Kształciła się u uznanych pedagogów i choreografów, a ich metody dydaktyczne stara się stosować również w swojej pracy pedagogicznej.

„Chciałabym taniec – moją największą pasję - przekazywać innym. Praca pedagoga tańca daje mi ogromną satysfakcję i jest moim spełnieniem zawodowym. Nadal się szkolę i biorę udział w licznych warsztatach, aby móc w jak największym stopniu przekazać swoje umiejętności i wiedzę uczniom”.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
180_portret_jurko_20.03.21.jpg

Yurii "Jurek" Savka

choreograf, pedagog tańca, sędzia

Certyfikowany międzynarodowy sędzia organizacji Hip-Hop International (USA)

Tancerz, choreograf, pedagog - polskiego pochodzenia

studiował na kierunku pedagogika-tancerz-choreograf we Lwowie.

Zaczął tańczyć jako 6-letni chłopiec i przez szereg lat uczył się wielu stylów tańca od ludowego i klasyki do towarzyskiego i hip-hopu.  

Pracował w telewizji ukraińskiej  jako asystent głównego choreografa.

Uczestniczył również w ukraińskim You Can Dance.

Od 2013 roku Yurii mieszka w Polsce i uczy tańca dzieci oraz dorosłych.

Biegle rozmawia w 4 językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim.

Jego zajęcia cieszą się dużą popularnością, gdyż energia, pasja, radość tworzenia i pozytywne nastawienie, którym emanuje, udziela się wszystkim

Bez nazwy-1.jpg

Weronika "Fishu" Ślesicka

instruktor tańca

 wychowanka Szkoły Tańca MYDANCE w ktorej rozpoczeła swoją przygodę taneczną w 2015 roku.
Dzięki swojemu zaangażowaniu osiągnęła wiele sukcesów tanecznych w tak krótkim czasie.
Obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie   
Do dziś Fishka bierze udział w warsztatach tanecznych, obozach i turniejach gdzie zdobywa coraz większe doświadczenie w świecie tańca i tym doświadczeniem lubi się dzielić z innymi.  

IMG_14.jpg

Monika Prusinowska

instruktor tańca

Wychowanka szkoły tańca MYDANCE. Swoją przygodę z tańcem zaczęła od tańca klasycznego, po przez nowoczesny, aktualnie tańczy w formacji hip-hop, a także zajmuje się stylami modern/jazz/contemporary. Brała udział w krajowych, a także międzynarodowych turniejach takich jak: IDO oraz WORLD OF DANCE. Była również członkiem projektu BLCK CAT EXPERIENCE 2018/19. Pracuje z dziećmi od 3 lat po przez wolontariat, prowadzenie zajęć tanecznych jak i rozrywkowych. Kształci się w różnorodnych stylach od baletu aż po hip hop. Szkoli się na różnorodnych zajęciach, warsztatach i obozach tanecznych. Stawia na regularność pracy oraz wytrwałość.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • TikTok
bottom of page