CHOREOGRAFOWIE / PEDAGODZY / INSTRUKTORZY

Paulina

Paulina Savka- dyplomowany pedagog tańca;  ukończyła studia na kierunku tancerz-choreograf z tytułem licencjata oraz kierunek pedagogika tańca z tytułem magistra na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieżą. Występowała na deskach Teatru na Woli im. Tadeusza Łomnickiego. Brała również udział w licznych pokazach i eventach. Kształciła się u uznanych pedagogów i choreografów, a ich metody dydaktyczne stara się stosować również w swojej pracy pedagogicznej.

„Chciałabym taniec – moją największą pasję - przekazywać innym. Praca pedagoga tańca daje mi ogromną satysfakcję i jest moim spełnieniem zawodowym. Nadal się szkolę i biorę udział w licznych warsztatach, aby móc w jak największym stopniu przekazać swoje umiejętności i wiedzę uczniom”.

1398_my_dance.13_edited.jpg

Jurek

Yurii Savka- Certyfikowany międzynarodowy sędzia organizacji Hip-Hop International (USA)

Tancerz, choreograf z wieloletnim doświadczeniem tanecznym; studiował na kierunku pedagogika-tancerz-choreograf we Lwowie.

Zaczął tańczyć jako 6-letni chłopiec i przez szereg lat uczył się wielu stylów tańca od ludowego i klasyki do towarzyskiego i hip-hopu.  

Pracował w telewizji ukraińskiej  jako asystent głównego choreografa.

Uczestniczył również w ukraińskim You Can Dance.

Od 2013 roku Yurii mieszka w Polsce i uczy tańca dzieci oraz dorosłych.

Biegle rozmawia w 4 językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim.

Jego zajęcia cieszą się dużą popularnością, gdyż energia, pasja, radość tworzenia i pozytywne nastawienie, którym emanuje, udziela się wszystkim.

Asia Kania.png

Asia

Joanna Kania - to czynnie rozwijająca się tancerka, instruktor i choreograf. Od lat wie, że najbardziej fascynuje ją scena i praca komercyjna. Ma za sobą występy na dużych scenach m.in. u boku Honoraty Skarbek (trasa koncertowa „My Name Is…Million Tour”) oraz Sylwii Lipki. Swój intensywny rozwój stawia na pierwszym miejscu. Ma za sobą udział w zamkniętych programach treningowych Mad Catz Mentorship Program oraz Blckcat Experience, w których szkoliła się pod okiem najlepszych nauczycieli i choreografów. Regularnie szlifuje swoje umiejętności w całej Polsce i za granicą. Ogromnie spełnia się w roli nauczyciela, szkoląc tancerzy różnych grup wiekowych. Dba o pozytywną atmosferę, którą łączy z konkretnym treningiem. Bardzo dużą wagę przywiązuje do indywidualnego traktowania każdej osoby. Asia wie jak przygotować swoich uczniów do wysiłku oraz jak przeprowadzić efektywny trening, a jej zasób wiedzy poświadczyć może uprawnieniami instruktora fitness. Jest również absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. Obecnie uczy w kilku szkołach tańca w Warszawie.

Fishka.png

Weronika "Fishu" Ślesicka - wychowanka Szkoły Tańca MYDANCE w ktorej rozpoczeła swoją przygodę taneczną w 2015 roku.

Dzięki swojemu zaangażowaniu osiągnęła wiele sukcesów tanecznych w tak krótkim czasie.

Obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie   

Do dziś Fishka bierze udział w warsztatach tanecznych, obozach i turniejach gdzie zdobywa coraz większe doświadczenie w świecie tańca i tym doświadczeniem lubi się dzielić z innymi.  

Fishu

Sławomir Szatan - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel wychowania fizycznego, trener akrobatyki sportowej, sędzia międzynarodowy. Od 1980 roku związany z DKS Targówek Warszawa najpierw jako zawodnik - wielokrotny mistrz Polski, członek kadry narodowej. Od 1991r trener.

Sławek

Monika Prusinowska - Wychowanka szkoły tańca MYDANCE. Swoją przygodę z tańcem zaczęła od tańca klasycznego, po przez nowoczesny, aktualnie tańczy w formacji hip-hop, a także zajmuje się stylami modern/jazz/contemporary. Brała udział w krajowych, a także międzynarodowych turniejach takich jak: IDO oraz WORLD OF DANCE. Była również członkiem projektu BLCK CAT EXPERIENCE 2018/19. Pracuje z dziećmi od 3 lat po przez wolontariat, prowadzenie zajęć tanecznych jak i rozrywkowych. Kształci się w różnorodnych stylach od baletu aż po hip hop. Szkoli się na różnorodnych zajęciach, warsztatach i obozach tanecznych. Stawia na regularność pracy oraz wytrwałość.

Monika

53379776_2008446992557202_10388307406802

Marysia Roszkowska -  prowadzi zajęcia taneczne z  (Ogólnorozwojowe, towarzyskie, latino, latino fitness, fitness, pierwsze tańce, mixdance). Posiada najwyższą krajową klasę w tańcach latynoamerykańskich i Instruktora Sportu UAM Poznań o specjalności fitness. Przez ostatni czas prowadziła zajęcia z dziećmi i z dorosłymi, od tańca towarzyskiego po latino fitness.

Serdecznie zapraszamy! Będzie dużo zabawy i gorących rytmów. Pozytywne zmęczenie GWARANTOWANE!

Marysia

CHOREOGRAFOWIE / PEDAGODZY / INSTRUKTORZY

NA WARSZTATACH, MASTER CLASSACH I OBOZACH

____

EUGENE KULAKOVSKIY

OLGA

ZOLKEVSKA

ANNA 

DOVGANOVSKA

ADRIANNA

PIECHÓWKA

IRINA

PRITCHINA

ARTUR

YEMCHYK

JOANNA MJ

OSTROWSKA

MASHA

TRYPUTSEN

MAJA 

BRATUS

MICHAŁ

PRZYBYŁA

PATRYK

RÓŻNIECKI

PIOTR SIMBA

ABRAMOWICZ

JANA

ABRAIMOVA

JUSTIN

FUENTES

MAXYM

DUMENDYAK

STEFANO

SILVINO

DAREK 

BUJNOWSKI

WŁODEK

KOŁOBYCZ

TISATO

ISIKAVA

ANITA

SAWICKA